Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09:00
Body Shape
José Luyten
09:00
09:55
Grote zaal

Beter bewegen
Claudia Wagner
09:15
10:10
Kleine zaal

Spinning
Jenneke van 't Sant
09:30
10:25

Steps
Cindy Meijer
10:00
10:55
Grote zaal

Beter bewegen
Claudia Wagner
10:45
11:40
Kleine zaal
Beter bewegen
Jacqueline van Os
09:00
09:55
Kleine zaal

Circuittraining
Sjors van der Quast
09:15
10:10
Fitness

Shape4all
Nadine Bauman
09:15
10:10
Grote zaal

Yin Yoga
Irene Elisa van der Meer
09:15
10:10
Kleine zaal (zijzaal)

Beter bewegen
Jacqueline van Os
10:15
11:10
Kleine zaal

Pilates
Nadine Bauman
10:15
11:10
Grote zaal
Pilates
Anita Herbert
09:15
10:10
Kleine zaal

Bodypump
Debby Buntenbach
09:15
10:15
Grote zaal

Spinning
Kim Bröker
09:30
10:25

Synrgy
Sjors van der Quast
09:30
10:25
Fitness

BBBB
Jacqueline van Os
10:15
11:10
Kleine zaal

Latin Dance
Suzanne Vasta
10:15
11:10
Grote zaal

Synrgy
Angelo van der Hout
10:15
11:10
Fitness
Beter bewegen
Jacqueline van Os
09:00
09:55
Kleine zaal

Circuittraining
Roos de Hoog
09:15
10:10
Fitness

Shape4all
Nadine Bauman
09:15
10:10
Grote zaal

Beter bewegen
Jacqueline van Os
10:15
11:10
Kleine zaal
Pilates
Nadine Bauman
09:15
10:10
Kleine zaal

Bodypump
Marije van Winden
09:15
10:15
Grote zaal

Spinning
Kim Bröker
09:30
10:25

Beter bewegen
Sjors van der Quast
10:15
11:10
Grote zaal

Pilates
Marije van Winden
10:15
11:10
Kleine zaal

Synrgy
Johan Sosef
10:45
11:40
Fitness

Spinning
Harm den Uijl
11:00
11:55
Senioren
Power Yoga
Violet Borneman
09:00
09:55
Kleine zaal

Bodypump
Johan Sosef
09:00
10:00
Grote zaal

Spinning
Sjors van der Quast
09:15
10:40

Challenge les
Anita Herbert
10:00
10:55
Grote zaal
Shape4all
Claudia Wagner
09:30
10:25
Grote zaal

Hatha yoga
Heidi van Eijk
09:30
10:25
Kleine zaal

Bootcamp
Roland/Emma/Angelo
10:00
10:55
Buiten

Spinning
Johan Sosef
10:00
10:55

Bodybalance
Marije van Winden
10:30
11:25
Kleine zaal

Kickfun
Anita Herbert
10:30
11:25
Grote zaal

Spinning
Johan Sosef
11:00
11:55
Alleen in nov t/m feb

Bodypump
Debby Buntenbach
11:30
12:30
Grote zaal
10:00
11:00
12:00
Synrgy
Johan Sosef
12:00
12:55
Fitness
13:00
Circuittraining
Kim Bröker
13:30
14:25
Fitness
Beter bewegen
Kitty Hart
13:30
14:25
Kleine zaal
14:00
16:00
Kickfun jeugd
Sjors van der Quast
16:30
17:25
Basisschool groep 6, 7, 8
17:00
Streetsalsa
Suzanne Vasta
17:00
17:55
6 - 10 jaar
18:00
Kickfun
Debby Buntenbach
18:00
18:55
Grote zaal

Pilates
Anita Herbert
18:30
19:25
Kleine zaal

Shape4all
Cindy Meijer
19:00
19:55
Grote zaal

Synrgy
Roos de Hoog
19:00
19:55
Fitness

GRIT
Edwin van Rijn
19:30
20:00
Kleine zaal

Bootcamp
Thijmen Deken
19:30
20:25
Buiten

Spinning
Rob Sanders
19:45
20:40

Steps
Cindy Meijer
20:00
20:55
Grote zaal

Spinning
Sjors van der Quast
20:45
21:40

Challenge les
Suzanne Buying
21:00
21:55
Grote zaal

Synrgy
Emma van der Berg
21:00
21:55
Fitness
GRIT
Eva Friebel
18:30
19:00
Grote zaal

Salsation
Patricia Gonzalez
18:30
19:25
Kleine zaal

Spinning
Johan Sosef
18:45
19:40

Synrgy
Jimi Das
19:00
19:55
Fitness

Bodypump
Eva Friebel
19:00
20:00
Grote zaal

Yin Yoga
Irene Elisa van der Meer
19:15
20:10
Kleine zaal (zijzaal)

Pilates
Petra ten Bosch
19:30
20:25
Kleine zaal

Spinning
Jenneke van 't Sant
19:45
20:40

Body jam
Monique Onderweegs
20:00
20:55
Grote zaal

Zwanger en fit
Jacqueline van Os
20:00
20:55
Fitness

Synrgy
Kim Bröker
20:30
21:25
Fitness

Yin Yoga
Irene Elisa van der Meer
20:30
21:25
Kleine zaal (zijzaal)

Hatha yoga
Petra ten Bosch
20:30
21:25
Kleine zaal

Spinning Specials
Leo Veldhuis
20:45
21:35

Kickfun
21:00
21:55
Grote zaal
Streetsalsa
Suzanne Vasta
18:00
18:55
10 - 14 jaar

Spinning
Harm den Uijl
18:45
19:40

Bodypump
Violet Borneman
19:00
20:00
Grote zaal
Bodypump
Anita Herbert
18:00
19:00
Grote zaal

GRIT
Sjors van der Quast
18:30
19:00
Kleine zaal
Kickfun jeugd
Jimi Das
18:00
18:55
Basisschool groep 6, 7, 8
19:00
Boksen
Dennes de Roode
19:00
19:55
Grote zaal

Pilates
Sjors van der Quast
19:00
19:55
Kleine zaal

Synrgy
Emma van der Berg
19:00
19:55
Fitness

Spinning
Rob van der Bulk
19:15
20:10

Bootcamp
Tione Roos
19:30
20:25
Buiten

Shape4all
Suzanne Lansbergen
20:00
20:55
Kleine zaal

Bodypump
Natascha Langstraat
20:00
21:00
Grote zaal

Spinning
Ronald Olsthoorn
20:15
21:10

Bodybalance
Petra ten Bosch
21:00
21:55
Kleine zaal

Latin Dance
Suzanne Vasta
21:15
22:10
Grote zaal

Spinning
Sjors van der Quast
21:15
22:10
Alleen in okt t/m mrt
Spinning
Johan Sosef
19:15
20:10

Salsation
Patricia Gonzalez
19:30
20:25
Grote zaal

Synrgy
Roos de Hoog
20:00
20:55
Fitness
20:00
Body jam
John van der Ende
20:00
20:55
Grote zaal

Synrgy
Thijmen Deken
20:00
20:55
Fitness

Pilates
Petra van der Geer
20:30
21:25
Kleine zaal

Salsation
Patricia Gonzalez
21:00
21:55
Grote zaal
21:00
22:00

Maandag

Dinsdag

Woensdag

  • Pilates Anita HerbertKleine zaal
    09:15 - 10:10
  • Bodypump Debby BuntenbachGrote zaal
    09:15 - 10:15
  • Spinning Kim Bröker
    09:30 - 10:25
  • Synrgy Sjors van der QuastFitness
    09:30 - 10:25
  • BBBB Jacqueline van OsKleine zaal
    10:15 - 11:10
  • Latin Dance Suzanne VastaGrote zaal
    10:15 - 11:10
  • Synrgy Angelo van der HoutFitness
    10:15 - 11:10
  • Streetsalsa Suzanne Vasta6 - 10 jaar
    17:00 - 17:55
  • Streetsalsa Suzanne Vasta10 - 14 jaar
    18:00 - 18:55
  • Spinning Harm den Uijl
    18:45 - 19:40
  • Bodypump Violet BornemanGrote zaal
    19:00 - 20:00
  • Body jam John van der EndeGrote zaal
    20:00 - 20:55
  • Synrgy Thijmen DekenFitness
    20:00 - 20:55
  • Pilates Petra van der GeerKleine zaal
    20:30 - 21:25
  • Salsation Patricia GonzalezGrote zaal
    21:00 - 21:55

Donderdag

  • Beter bewegen Jacqueline van OsKleine zaal
    09:00 - 09:55
  • Circuittraining Roos de HoogFitness
    09:15 - 10:10
  • Shape4all Nadine BaumanGrote zaal
    09:15 - 10:10
  • Beter bewegen Jacqueline van OsKleine zaal
    10:15 - 11:10
  • Bodypump Anita HerbertGrote zaal
    18:00 - 19:00
  • GRIT Sjors van der QuastKleine zaal
    18:30 - 19:00
  • Boksen Dennes de RoodeGrote zaal
    19:00 - 19:55
  • Pilates Sjors van der QuastKleine zaal
    19:00 - 19:55
  • Synrgy Emma van der BergFitness
    19:00 - 19:55
  • Spinning Rob van der Bulk
    19:15 - 20:10
  • Bootcamp Tione RoosBuiten
    19:30 - 20:25
  • Shape4all Suzanne LansbergenKleine zaal
    20:00 - 20:55
  • Bodypump Natascha LangstraatGrote zaal
    20:00 - 21:00
  • Spinning Ronald Olsthoorn
    20:15 - 21:10
  • Bodybalance Petra ten BoschKleine zaal
    21:00 - 21:55
  • Latin Dance Suzanne VastaGrote zaal
    21:15 - 22:10
  • Spinning Sjors van der QuastAlleen in okt t/m mrt
    21:15 - 22:10

Vrijdag

Zaterdag

Zondag

  • Shape4all Claudia WagnerGrote zaal
    09:30 - 10:25
  • Hatha yoga Heidi van EijkKleine zaal
    09:30 - 10:25
  • Bootcamp Roland/Emma/Angelo Buiten
    10:00 - 10:55
  • Spinning Johan Sosef
    10:00 - 10:55
  • Bodybalance Marije van WindenKleine zaal
    10:30 - 11:25
  • Kickfun Anita HerbertGrote zaal
    10:30 - 11:25
  • Spinning Johan SosefAlleen in nov t/m feb
    11:00 - 11:55
  • Bodypump Debby BuntenbachGrote zaal
    11:30 - 12:30
No lessen hours available!
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
10:00
BBBB
Jacqueline van Os
10:15
11:10
Kleine zaal
11:00

Woensdag

  • BBBB Jacqueline van OsKleine zaal
    10:15 - 11:10
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09:00
Beter bewegen
Claudia Wagner
09:15
10:10
Kleine zaal

Beter bewegen
Claudia Wagner
10:45
11:40
Kleine zaal
Beter bewegen
Jacqueline van Os
09:00
09:55
Kleine zaal
Beter bewegen
Jacqueline van Os
09:00
09:55
Kleine zaal
10:00
Beter bewegen
Jacqueline van Os
10:15
11:10
Kleine zaal
Beter bewegen
Jacqueline van Os
10:15
11:10
Kleine zaal
Beter bewegen
Sjors van der Quast
10:15
11:10
Grote zaal
11:00
13:00
Beter bewegen
Kitty Hart
13:30
14:25
Kleine zaal
14:00

Maandag

Dinsdag

Donderdag

Vrijdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
10:00
Bodybalance
Marije van Winden
10:30
11:25
Kleine zaal
11:00
21:00
Bodybalance
Petra ten Bosch
21:00
21:55
Kleine zaal

Donderdag

Zondag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09:00
Bodypump
Debby Buntenbach
09:15
10:15
Grote zaal
Bodypump
Marije van Winden
09:15
10:15
Grote zaal
Bodypump
Johan Sosef
09:00
10:00
Grote zaal
10:00
11:00
Bodypump
Debby Buntenbach
11:30
12:30
Grote zaal
12:00
18:00
Bodypump
Anita Herbert
18:00
19:00
Grote zaal
19:00
Bodypump
Eva Friebel
19:00
20:00
Grote zaal
Bodypump
Violet Borneman
19:00
20:00
Grote zaal
20:00
Bodypump
Natascha Langstraat
20:00
21:00
Grote zaal

Dinsdag

  • Bodypump Eva FriebelGrote zaal
    19:00 - 20:00

Woensdag

  • Bodypump Debby BuntenbachGrote zaal
    09:15 - 10:15
  • Bodypump Violet BornemanGrote zaal
    19:00 - 20:00

Donderdag

  • Bodypump Anita HerbertGrote zaal
    18:00 - 19:00
  • Bodypump Natascha LangstraatGrote zaal
    20:00 - 21:00

Vrijdag

  • Bodypump Marije van WindenGrote zaal
    09:15 - 10:15

Zaterdag

  • Bodypump Johan SosefGrote zaal
    09:00 - 10:00

Zondag

  • Bodypump Debby BuntenbachGrote zaal
    11:30 - 12:30
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
20:00
Body jam
Monique Onderweegs
20:00
20:55
Grote zaal
Body jam
John van der Ende
20:00
20:55
Grote zaal

Dinsdag

  • Body jam Monique OnderweegsGrote zaal
    20:00 - 20:55

Woensdag

  • Body jam John van der EndeGrote zaal
    20:00 - 20:55
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09:00
Body Shape
José Luyten
09:00
09:55
Grote zaal

Maandag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
19:00
Boksen
Dennes de Roode
19:00
19:55
Grote zaal

Donderdag

  • Boksen Dennes de RoodeGrote zaal
    19:00 - 19:55
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
10:00
Bootcamp
Roland/Emma/Angelo
10:00
10:55
Buiten
19:00
Bootcamp
Thijmen Deken
19:30
20:25
Buiten
Bootcamp
Tione Roos
19:30
20:25
Buiten
20:00

Maandag

Donderdag

Zondag

  • Bootcamp Roland/Emma/Angelo Buiten
    10:00 - 10:55
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
10:00
Challenge les
Anita Herbert
10:00
10:55
Grote zaal
21:00
Challenge les
Suzanne Buying
21:00
21:55
Grote zaal

Maandag

Zaterdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09:00
Circuittraining
Sjors van der Quast
09:15
10:10
Fitness
Circuittraining
Roos de Hoog
09:15
10:10
Fitness
10:00
13:00
Circuittraining
Kim Bröker
13:30
14:25
Fitness
14:00

Maandag

Dinsdag

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
18:00
GRIT
Eva Friebel
18:30
19:00
Grote zaal
GRIT
Sjors van der Quast
18:30
19:00
Kleine zaal
19:00
GRIT
Edwin van Rijn
19:30
20:00
Kleine zaal

Maandag

  • GRIT Edwin van RijnKleine zaal
    19:30 - 20:00

Dinsdag

  • GRIT Eva FriebelGrote zaal
    18:30 - 19:00

Donderdag

  • GRIT Sjors van der QuastKleine zaal
    18:30 - 19:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
10:00
Kickfun
Anita Herbert
10:30
11:25
Grote zaal
11:00
18:00
Kickfun
Debby Buntenbach
18:00
18:55
Grote zaal
21:00
Kickfun
21:00
21:55
Grote zaal

Maandag

  • Kickfun Debby BuntenbachGrote zaal
    18:00 - 18:55

Dinsdag

Zondag

  • Kickfun Anita HerbertGrote zaal
    10:30 - 11:25
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
16:00
Kickfun jeugd
Sjors van der Quast
16:30
17:25
Basisschool groep 6, 7, 8
17:00
18:00
Kickfun jeugd
Jimi Das
18:00
18:55
Basisschool groep 6, 7, 8

Dinsdag

  • Kickfun jeugd Sjors van der QuastBasisschool groep 6, 7, 8
    16:30 - 17:25

Vrijdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
10:00
Latin Dance
Suzanne Vasta
10:15
11:10
Grote zaal
11:00
21:00
Latin Dance
Suzanne Vasta
21:15
22:10
Grote zaal
22:00

Woensdag

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09:00
Pilates
Anita Herbert
09:15
10:10
Kleine zaal
Pilates
Nadine Bauman
09:15
10:10
Kleine zaal

Pilates
Marije van Winden
10:15
11:10
Kleine zaal
10:00
Pilates
Nadine Bauman
10:15
11:10
Grote zaal
11:00
18:00
Pilates
Anita Herbert
18:30
19:25
Kleine zaal
19:00
Pilates
Petra ten Bosch
19:30
20:25
Kleine zaal
Pilates
Sjors van der Quast
19:00
19:55
Kleine zaal
20:00
Pilates
Petra van der Geer
20:30
21:25
Kleine zaal
21:00

Maandag

  • Pilates Anita HerbertKleine zaal
    18:30 - 19:25

Dinsdag

  • Pilates Nadine BaumanGrote zaal
    10:15 - 11:10
  • Pilates Petra ten BoschKleine zaal
    19:30 - 20:25

Woensdag

  • Pilates Anita HerbertKleine zaal
    09:15 - 10:10
  • Pilates Petra van der GeerKleine zaal
    20:30 - 21:25

Donderdag

  • Pilates Sjors van der QuastKleine zaal
    19:00 - 19:55

Vrijdag

  • Pilates Nadine BaumanKleine zaal
    09:15 - 10:10
  • Pilates Marije van WindenKleine zaal
    10:15 - 11:10
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09:00
Power Yoga
Violet Borneman
09:00
09:55
Kleine zaal

Zaterdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
18:00
Salsation
Patricia Gonzalez
18:30
19:25
Kleine zaal
19:00
Salsation
Patricia Gonzalez
19:30
20:25
Grote zaal
20:00
21:00
Salsation
Patricia Gonzalez
21:00
21:55
Grote zaal

Dinsdag

  • Salsation Patricia GonzalezKleine zaal
    18:30 - 19:25

Woensdag

  • Salsation Patricia GonzalezGrote zaal
    21:00 - 21:55

Vrijdag

  • Salsation Patricia GonzalezGrote zaal
    19:30 - 20:25
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09:00
Shape4all
Nadine Bauman
09:15
10:10
Grote zaal
Shape4all
Nadine Bauman
09:15
10:10
Grote zaal
Shape4all
Claudia Wagner
09:30
10:25
Grote zaal
10:00
19:00
Shape4all
Cindy Meijer
19:00
19:55
Grote zaal
20:00
Shape4all
Suzanne Lansbergen
20:00
20:55
Kleine zaal

Maandag

Dinsdag

Donderdag

  • Shape4all Nadine BaumanGrote zaal
    09:15 - 10:10
  • Shape4all Suzanne LansbergenKleine zaal
    20:00 - 20:55

Zondag

  • Shape4all Claudia WagnerGrote zaal
    09:30 - 10:25
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09:00
Spinning
Jenneke van 't Sant
09:30
10:25
Spinning
Kim Bröker
09:30
10:25
Spinning
Kim Bröker
09:30
10:25
Spinning
Sjors van der Quast
09:15
10:40
10:00
Spinning
Johan Sosef
10:00
10:55
11:00
Spinning
Harm den Uijl
11:00
11:55
Senioren
Spinning
Johan Sosef
11:00
11:55
Alleen in nov t/m feb
18:00
Spinning
Johan Sosef
18:45
19:40

Spinning
Jenneke van 't Sant
19:45
20:40
Spinning
Harm den Uijl
18:45
19:40
19:00
Spinning
Rob Sanders
19:45
20:40

Spinning
Sjors van der Quast
20:45
21:40
Spinning
Rob van der Bulk
19:15
20:10

Spinning
Ronald Olsthoorn
20:15
21:10

Spinning
Sjors van der Quast
21:15
22:10
Alleen in okt t/m mrt
Spinning
Johan Sosef
19:15
20:10
20:00
21:00
22:00

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

  • Spinning Rob van der Bulk
    19:15 - 20:10
  • Spinning Ronald Olsthoorn
    20:15 - 21:10
  • Spinning Sjors van der QuastAlleen in okt t/m mrt
    21:15 - 22:10

Vrijdag

Zaterdag

Zondag

  • Spinning Johan Sosef
    10:00 - 10:55
  • Spinning Johan SosefAlleen in nov t/m feb
    11:00 - 11:55
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
20:00
Spinning Specials
Leo Veldhuis
20:45
21:35
21:00

Dinsdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
10:00
Steps
Cindy Meijer
10:00
10:55
Grote zaal
20:00
Steps
Cindy Meijer
20:00
20:55
Grote zaal

Maandag

  • Steps Cindy MeijerGrote zaal
    10:00 - 10:55
  • Steps Cindy MeijerGrote zaal
    20:00 - 20:55
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
17:00
Streetsalsa
Suzanne Vasta
17:00
17:55
6 - 10 jaar
18:00
Streetsalsa
Suzanne Vasta
18:00
18:55
10 - 14 jaar

Woensdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09:00
Synrgy
Sjors van der Quast
09:30
10:25
Fitness

Synrgy
Angelo van der Hout
10:15
11:10
Fitness
10:00
Synrgy
Johan Sosef
10:45
11:40
Fitness
11:00
12:00
Synrgy
Johan Sosef
12:00
12:55
Fitness
19:00
Synrgy
Roos de Hoog
19:00
19:55
Fitness
Synrgy
Jimi Das
19:00
19:55
Fitness
Synrgy
Emma van der Berg
19:00
19:55
Fitness
20:00
Synrgy
Kim Bröker
20:30
21:25
Fitness
Synrgy
Thijmen Deken
20:00
20:55
Fitness
Synrgy
Roos de Hoog
20:00
20:55
Fitness
21:00
Synrgy
Emma van der Berg
21:00
21:55
Fitness

Maandag

  • Synrgy Roos de HoogFitness
    19:00 - 19:55
  • Synrgy Emma van der BergFitness
    21:00 - 21:55

Dinsdag

  • Synrgy Jimi DasFitness
    19:00 - 19:55
  • Synrgy Kim BrökerFitness
    20:30 - 21:25

Woensdag

  • Synrgy Sjors van der QuastFitness
    09:30 - 10:25
  • Synrgy Angelo van der HoutFitness
    10:15 - 11:10
  • Synrgy Thijmen DekenFitness
    20:00 - 20:55

Donderdag

  • Synrgy Emma van der BergFitness
    19:00 - 19:55

Vrijdag

  • Synrgy Johan SosefFitness
    10:45 - 11:40
  • Synrgy Roos de HoogFitness
    20:00 - 20:55

Zaterdag

  • Synrgy Johan SosefFitness
    12:00 - 12:55
No lessen hours available!
No lessen hours available!
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09:00
Yin Yoga
Irene Elisa van der Meer
09:15
10:10
Kleine zaal (zijzaal)
10:00
19:00
Yin Yoga
Irene Elisa van der Meer
19:15
20:10
Kleine zaal (zijzaal)

Yin Yoga
Irene Elisa van der Meer
20:30
21:25
Kleine zaal (zijzaal)
20:00
21:00

Dinsdag

  • Yin Yoga Irene Elisa van der MeerKleine zaal (zijzaal)
    09:15 - 10:10
  • Yin Yoga Irene Elisa van der MeerKleine zaal (zijzaal)
    19:15 - 20:10
  • Yin Yoga Irene Elisa van der MeerKleine zaal (zijzaal)
    20:30 - 21:25
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09:00
Hatha yoga
Heidi van Eijk
09:30
10:25
Kleine zaal
10:00
20:00
Hatha yoga
Petra ten Bosch
20:30
21:25
Kleine zaal
21:00

Dinsdag

Zondag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
20:00
Zwanger en fit
Jacqueline van Os
20:00
20:55
Fitness

Dinsdag

No lessen available!